חבילות נופש בארץ

נהוג לחשוב על נופש בארץ ובילוי של מספר ימים במלונות בארץ כעל חבילת נופש. משמעותה של חבילת נופש בארץ היא כאשר מסופקים לרוכש החבילה כלל השירותים שהוא יידרש אליהם במהלך ימי החופש, לרבות בתי מלון, ההסעה או ההגעה למקום הנופש, ארוחות ופעילויות שונות ככל שיידרש. עלותה של חבילת הנופש ישתנה, מן הסתם בהתאם לשירותים הנדרשים ולמכלול ההצעה ובכפוף לאישורים הנדרשים מבעלי השירותים עצמם.

יתרונותיהן של חבילות נופש בארץ ולמי הן מיועדות?

לכאורה, את חבילת הנופש אפשר לפרק לגורמים ולחשוב על כל גורם בנפרד. כך למשל נפריד את החדר במלון, מסלול הטיול הנדרש עם ההדרכה, כלי הרכב המסיע או המטיס ועוד ונרכוש כל אחד מהם בנפרד. אולם יתרונה הגדול של חבילת הנופש היא בכך שאתם כלקוחות יכולים להיות בטוחים שכבר חשבו על כלל המרכיבים הללו, כאשר הציעו לכם את החבילה, ולכן לא תידרשו לחשוב על כל מרכב ומרכיב. מעבר לכך, כאשר רוכשים את כל החבילה כמיקשה אחת, סביר להניח שהעלות תהיה נמוכה יותר.  

כל אחד יכול להינות מחבילות אלו ומארגון כלל הפרטים לפני הנסיעה עצמה. אך ישנן סיטואציות אשר חבילות נופש אף יהיו הכרחיות, כמו למשל כאשר חושבים על קבוצת עובדים או כל קבוצה אחרת אשר מעוניינת להקל על עצמה את ניהול האירוע כולו. הפקדת ניהול המרכיבים בידי חברה מנוסה ומקצועית, כמו אופק תיירות תיתן לכם שלווה ורוגע בהצלחת הנופש ותעניק לכם חוויה שלא תשכחו במהרה.  

אטרקציות ומקומות נופש בארץ

בישראל, קיימות מספר ערים מרכזיות אשר בדרך כלל יהוו מוקד משיכה לחבילות נופש שכאלו. ערים אלה כוללות את תל אביב, חיפה, ירושלים ואילת. אולם אפשר לתכנן חבילות נופש גם במקומות שונים, פחות תיירותיים או פחות עירוניים. הבחירה במיקום זה או אחר ייתבצע לאחר ההבנה מהי מטרת הנופש. יהיו קבוצות אשר ייהנו רק מהנופש עצמו, וירצו להשתכשך בבריכה מפנקת, לאכול ארוחות טובות ולהינות מקצת טיולים ואטרקציות. קבוצות אחרות יהיו מעוניינות במקום לינה אשר יוכל לגשר על פערים בטיול עצמו, ויקדם אותם אל עבר נקודה מסוימת. במקרה זה נוכל לארגן חבילת נופש באחד מבתי המלון למטיילים הפזורים בארץ, וזוכים לפופולריות והצלחה רבה.

חבילת הנופש והמרכיבים השונים שלה נתפרים על פי מידותיכם המדויקות ועל פי צרכי הקבוצה הספציפית. רק לאחר שיחת היכרות, בה נבין את הצרכים והדרישות, נוכל לייעץ, לכוון ולתפור את חבילת הנופש המיועדת בדיוק בשבילכם ועבורכם.  

כמה זמן מראש נידרש לתכנון נופשים?

למרות שישנם נופשים שנתפרים תוך מספר ימים מרגע הבקשה, יהיו אחרים אשר יידרשו יותר השקעה וזמן היערכות ארוך יותר. קשה לענות על השאלה כמה זמן לוקח לתכנן נופש, או כמה זמן עליכם, כלקוחות לפנות אלינו בבקשה לתכנן עבורכם את הנופש, מכיוון שהדבר תלוי במרכיבים ובמורכבות אותם תרצו לכלול. מעבר לכך, אנו, באופק תיירות מאמינים שגם אתם תידרשו למספיק זמן מראש כדי להציג את התכנון לקבוצתכם או להרגיש מספיק חופשיים כדי לשנות דבר זה או אחר.

למרות שלפעמים נראה כי חבילות נופש אשר נתפרות בדקה התשעים יהיו זולות יותר, אין הדבר כך, מכיוון שכדי שהכל יהיה סגור עד לרמת הפרטים הקטנים, נידרש לזמן מסוים.

למי כדאי להזמין חופשה בארץ?

כאוהבי הארץ, אנו ממליצים לכל אחד ואחד להינות מחבילות הנופש הייחודי שלנו. חופשה בארץ לא רק שמעודדת את הכלכלה הישראלית, אלא גם מקרבת כל אחד למקום מולדתו באופן אשר שום סיפור אחר לא יעשה זאת. נכון, שכיום ניתן לנסוע ולארגן גם נופשים בחו"ל באותה קלות, מהירות ויעילות כפי שהם נעשים בארץ, אולם סביר להניח כי תפיקו ערכים רבים יותר והנאה גדולה יותר מעצם הקירבה לנופי ילדותכם, לנגישות האתרים ולקירבתם באופן יחסי אליכם.

כאשר משלבים את הנופש עם טיולים מהנים והדרכות מקצועיות, אפשר להינות מכלל העולמות. הטיולים יכולים לגבש את הקבוצה, וכך גם מגוון הפעילויות שיוצעו, כמו גם הלינה המשותפת בכל מקום שלא יהיה. בין אם אתם חברה אשר מעוניינת לגבש את עובדיה, ובין אם אתם קבוצת פנסיונרים אשר מטיילים באופן עצמאי או מלוכדים בארגון זה או אחר, אנו ממליצים לכם על חוויה ייחודית אשר תותיר בכם רושם והרגשה טובה.

אנו בחברת אופק תיירות, נוכל לייצר עבורכם את חבילות הנופש המשולמות, בדיוק כפי שחלמתם ורציתם לעצמכם.  חברת אופק תיירות מקבוצת לשד צנובר מנוסה מאד בהפקת טיולים, חבילות נופש ואירועים שונים, כך שאתם תוכלו להינות ממגוון אופציות ואפשרויות ובחירה מביניהם. אנו מתמחים בהתאמת הפתרון המתאים ביותר עבור הדרישות והצרכים השונים, כפי שיעידו לקוחותינו הרבים.

לפני החלטה כלשהי, תוכלו להתייעץ עימנו בטלפון 09-7663331 או 053-4411346, ונקפיד להסביר, לייעץ ולכוון אתכם אל עבר הפתרון הטוב והמתאים ביותר עבורכם בשירותיות ואיכפתיות מלאה. תוכלו כבר היום להתרשם מהחבילות השונות שכבר הוצאנו אל הפועל, ולהתחיל לסגור את האירוע הנולד עבורכם- באמצעותנו.

חייגו עכשיו: 053-4411346
נציגי חברת אופק תיירות יתכננו עבורכם בהתאמה אישית פעילות משותפת שמורכבת מפעילויות כייף ומשימות מאתגרות הכרוכות בהומור והנאה לכל הדרגים בארגון, מהמנהל ועד אחרון העובדים. יחד יחוו אירוע מגבש על-פי בחירתכם בחיק הטבע - על גדות נחלים, על פסגות ההרים, במערות ובאתרים ייחודיים.