אם אתם מחפשים פעילות מהנה ומגבשת, אם אתם מרגישים שכבר מיציתם את כל מסלולי הטיול ובוער בכם להכיר משהו חדש ואם אתם אוהבים לטייל ולהתרשם מארץ ישראל, סיורים לקבוצות הם בדיוק מה שאתם צריכים. סיורים לקבוצות צריכים להיות איכותיים, מתוכננים היטב ומופקים על-ידי חברה מקצועית המתמחה בכך. כשכל התנאים האלו מתקיימים, האווירה שמחה והסיור מוצלח ומעשיר, ככה שאתם יכולים לסמן וי על עוד טיול חווייתי שיהפוך לזיכרון מדהים.


היתרון של סיורים בקבוצות


היתרון הבולט של סיורים בקבוצות הוא העובדה שהם מציעים לכמה אנשים במקביל, את אותה החוויה וכך למעשה יוצרים זיכרון קולקטיבי נעים. סיורים לקבוצות תורמים רבות לתחושת הגיבוש בין המשתתפים ולכן מתאימים למשל כטיול משפחתי או יום גיבוש לעובדים. הטיול המשותף תורם להעמקת ההיכרות בין המשתתפים, לתחושת הערבות ההדדית וליצירת שיח מקרב, על רקע ההליכה, הנהיגה בג'יפ וההתפעלות מהנוף. כמו כן, סיורים לקבוצות כוללים הרבה פעמים גם פעילות נוספת כמו: רחצה במעיין, תחרות פתרון כתב חידה, תחרות ספורטיבית ועוד. כל אלו מדגישים את החשיבות של שיתוף הפעולה בין חברי הקבוצה ומוסיפים להנאה ולאווירה הכללית.


סיורים לקבוצות בכל רחבי הארץ


חברת טיולים מקצועית, מוציאה סיורים לקבוצות כמעט לכל מקום בארץ. הצפון, הדרום ומרכז הארץ שופעים מקומות שבהם ניתן להוציא סיורים לקבוצות, שהם גם מהנים ומגבשים וגם בעלי ערך מוסף לכל המשתתפים. חלק מהמקומות בהם מתקיימים סיורים לקבוצות הם: ים המלח – הידוע כמקום הנמוך בעולם ולחומרים הטבעיים המצויים בו יש סגולות מרפא, מדבר יהודה – שניתן לקיים בו סיורים לקבוצות המבוססים על טיולי ג'יפים מאתגרים, עמק המעיינות, הנחשב לאחד האזורים היפים ביותר בישראל וצפון הארץ, המלא אטרקציות תיירותיות, מסלולי טיול, נופים עוצרי נשימה ועוד.


מה מאפיין סיורים לקבוצות?


כשהם נעשים במקצועיות, סיורים לקבוצות כוללים פעילות מהנה לכל המשתתפים בקבוצה. חלק מהסיורים קבועים מראש ואפשר להצטרף אליהם בהנחה שהפעילות שהם כוללים, מתאימה לנרשמים. למשל, סיורים לקבוצות הכוללים טיול ג'יפים, מתאימים למי שנהנה מפעילות אקסטרים ולקבוצות בהם לפחות לחלק מהאנשים, יש את המיומנות הרלוונטית לנהיגה על הרכבים. סיורים לקבוצות אחרים, נתפרים בהתאמה אישית לקבוצה. קבוצה של צעירים תוכל לצאת למסלול למיטיבי לכת ואילו סיורים לקבוצות של גמלאים יתבססו בדרך כלל על מסלול קצר ואיטי. גם משפחות יכולות לצאת לסיור קבוצתי, בעצמן או עם כמה משפחות יחד. במקרים כאלו, המסלולים של סיורים לקבוצות יתאימו גם לילדים קטנים ובמקרים מסוימים אף לפעוטות ותינוקות בעגלות ילדים.


כמה עולים סיורים לקבוצות?


המחיר של סיורים לקבוצות משתנה בהתאם לסיור ולכן, מומלץ לברר מראש עלויות ומה בדיוק כולל הסיור. כך תוכלו לעשות סקר שוק או לבחור בין סיורים שונים של אותה חברה, בהתאם לסכום אותו אתם מעוניינים להשקיע ולפעילות שאתם מעוניינים להשתתף בה. כדאי למצוא מקום המציע סיורים לקבוצות במחירים נוחים ביחס לתמורה, אך במקביל, כדאי להיזהר מחברה המציעה סיורים לקבוצות במחירים נמוכים מדי. אלו עלולים להעיד על רשלנות בתכנון המסלול, צוות מדריכים לא איכותי, אי סדר לוגיסטי ושאר היבטים אשר הכנה קפדנית שלהם דורשת תקצוב מצד חברת הסיורים. כשהמחיר נמוך באופן מחשיד, זה יכול להיות סימן שלא הקדישו מספיק זמן ותשומת לב לתכנון נכון או שמחיר פוליסת הביטוח נמוך, מה שעשוי להעיד כי הן לא כוללות מספיק סעיפים חשובים.


סיורים לקבוצות – כך תתכוננו מראש


הזמן הטוב ביותר לצאת לסיור הוא כשמזג האוויר נוח אך גם מזג אוויר קיצוני יכול להיות בסיס טוב לסיור, בהתאם לאופי הטיול. יש סיורים לקבוצות המתאימים בחורף ויש סיורים לקבוצות שכדאי לצאת אליהם בקיץ.
לפני שאתם מזמינים סיורים לקבוצות, רצוי להחליט על תקציב קבוצתי. כך תדעו לבחור את הפעילויות המתאימות במסגרת התקציב וליהנות מטיול שכולם בקבוצה יכולים להרשות לעצמם. מומלץ לברר מראש מהם התנאים של מזג האוויר במקום בו אתם יוצאים לסיור, כמה זמן הוא אורך ומה הוא כולל בדיוק: היכן עוצרים לאכול? באיזו שעה צפויים לחזור הביתה? האם יש להביא בגדי ים? וכדומה. מעבר לזה, מומלץ לבחור בחברה מקצועית המוציאה סיורים לקבוצות ולוודא כי הרזומה של המדריכים כולל ניסיון רב בהדרכת סיורים לקבוצות וכי הם יודעים להתמודד עם כמות גדולה יחסית של אנשים ולהוביל את הקבוצה בצורה מיטבית ובטיחותית. כדאי לארוז את כל הדרוש לכם לסיור, יום לפני היציאה. כך תוכלו להשכים בבוקר ולצאת ללא טרדות מיותרות ובלגן לוגיסטי שיעכב את היציאה ויוריד את המורל.


סיורים לקבוצות עם אחת החברות המובילות בישראל


אם אתם מחפשים סיורים לקבוצות, אתם מוזמנים לפנות לאופק תיירות 09-7663331, חברה המתמחה בהוצאת קבוצות לסיורים מגוונים. צוות המדריכים של החברה מנוסה ומיומן בטיולים רגליים, טיולים עם רכבי שטח וסיורים לקבוצות בכל רחבי הארץ, עם הדרכה מקצועית ומרתקת המתאימה לקבוצות כמו משפחות, עובדים ביום גיבוש, קבוצות חברים המטיילות יחד ועוד.