ארכיון גלריות

ימי כיף לעובדים

הקונספט של יום כיף לעובדים, הוא לא חדש ובכל זאת, הוא עבר כמה שינויים משמעותיים בשנים האחרונות ומיד נסביר גם מדוע. חברות המכבדות את עצמן, תמיד ארגנו ימי כיף לעובדים, מתוך רצון להביע הערכה ולפרגן לעובדים המסורים, שמבצעים את העבודה בהתמדה ועל הצד הטוב ביותר. למה זה כל כך חשוב ומה אפשר לעשות כדי לשפר זאת? על כך במאמר שלפניכם.

ימי כיף לעובדים בהקשר של התנהלות ארגונית

ימי גיבוש הם הרבה יותר מהרצון של המעסיק להעניק לעובדים זמן איכות עם הפוגה מהעבודה השוטפת. ימי כיף לעובדים הם חלק חשוב בהעלאת שביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה, היבט חשוב מאוד בהתנהלות הארגונית, שמעסיקים שמשקיעים בו, מרוויחים בגדול. נמצא, שעובדים המרוצים ממקום העבודה שלהם מגלים יותר נאמנות כלפיו (כלומר, מחויבים למשימות שעליהם לבצע) והתפוקה שלהם בעבודה עולה משמעותית. בנוסף, עובדים שבעי רצון משגררים היטב את הארגון באוזניי אחרים וכך מביאים בעקיפין לגיוס של הון אנושי איכותי. אנשים שומעים על ימי כיף לעובדים עם פעילויות מדליקות, מתראיינים למשרות בארגון, מתקבלים אליו וממנפים אותו עם עבודה מוצלחת. יתכן ואם לא היו שומעים על יום גיבוש לעובדים שהתקיים בארגון, לא היה כלל עולה עולה דעתם להתראיין אליו.

ימי כיף לעובדים מאפשרים לעובדים להכיר באמת

עוד היבט חשוב בהקשר של ימי גיבוש, הוא האפשרות שהם נותנים להעמקת ההיכרות בין העובדים. זירת העבודה מוגבלת מבחינת עומק האינטראקציות המתרחשות בתוכה ולכן, גם אם העובדים עובדים היטב, יתכן והם לא מכירים טוב אחד את השני ובוודאי שלא חוו זה את זה בסיטואציות שאינן קשורות ישירות לעבודה השוטפת. לכן, יום גיבוש לעובדים מאפשר להם להכיר ולהתקרב גם על רקע אחר וגם במקרה הזה, כולם מרוויחים בסופו של דבר. העובדים לוקחים את הקשר החזק שנרקם ביניהם בחזרה למשרד, למפעל ולמקום העבודה והיחסים הבינאישיים שהתהדקו, מהווים בסיס טוב לעבודת צוות פורה יותר.

הבעיה העיקרית של ימי כיף לעובדים

הבעיה העיקרית של יום גיבוש לעובדים, אינה תקציבית. היא גם לא קשורה לשיתוף הפעולה של העובדים, למיקום של הארגון בארץ או למספר העובדים בו. הבעיה היא אחרת לגמרי: בסופו של דבר, העובדים מתחילים להרגיש תחושה של מיצוי. ימי גיבוש מהנים מאוד, כל עוד הם מעניקים ערך מוסף בצורת חוויה ייחודית. כשהם מתחילים להיראות ולהרגיש יותר מדי אותו דבר, העובדים חשים את אותה השחיקה שהם חשים ממקום העבודה וכל קיומו של יום הכיף, חוטא למטרתו.

הפתרון – ימי כיף לעובדים באווירה אחרת

אם גם לכם נדמה שהעובדים שלכם ראו, שמעו וחוו הכל, זה הזמן לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום הפקת טיולים לחברות והפקת ימי גיבוש מסעירים. במקום שצוות משאבי האנוש בארגון יתאמץ לארגן יום גיבוש מיוחד ומקורי, אפשר פשוט לפנות לחברה המתמחה בכך ולהוריד מעצמכם את כל הדאגות הלוגיסטיות הכרוכות בהפקת יום כיף לעובדים. חברה כזו תציע לכם מבחר מסלולי טיול ואטרקציות המיועדות עבור ימי כיף לעובדים ואף תמליץ לכם על הפעילות המתאימה ביותר לאופי החברה לה אתם מארגנים את יום הכיף: גיל העובדים, מהות העבודה וכדומה.

איך בוחרים חברה להפקת ימי כיף לעובדים?

לפני שבוחרים את המומחים בתחום של הפקת טיולים לחברות, יש כמה דברים שרצוי לבדוק. למשל:

• מהו הניסיון של החברה בהכנת יום גיבוש לעובדים? אם מדובר בחברה ותיקה ובעלת שם, אפשר להיות רגועים ולדעת כי עשרות ארגונים כבר נהנו משירותי החברה ואפשר אף לקבל המלצות במידת הצורך.

• מה תפריט הפעילויות של ימי כיף לעובדים? חברה רצינית ואמינה העוסקת בהפקת ימי גיבוש, תציע לכם מבחר פעילויות שאפשר לבחור מביניהן. כמו כן, חפשו חברה בה השירות ניתן בהתאמה אישית וניתן לתפור יום כיף לעובדים בהתאם לארגון ולפעילויות הזמינות.

• האם יש לחברה ניסיון פעילויות למגוון גילים? יש ארגונים שהם לא הומוגניים מבחינת גילי העובדים בהם וכוללים כוח אדם צעיר, לצד עובדים בוגרים ואפילו לקראת פנסיה. יום כיף לעובדים צריך להביא את ההיבט הזה לידי ביטוי, עם הפקת טיולים לחברות שכולם נהנים מהם ללא יוצא מן הכלל ומתאימים גם למי שמיטיב לכת/ספורטיבי ולמי שמתחבר לפעילויות רגועות יותר.

ימי כיף לעובדים עם החברה המובילה בישראל

אם אתם מחפשים חברה המתמחה בהפקת ימי כיף לעובדים ומעוניינים להעניק לעובדים שלכם חוויה מקורית, מיוחדת ומגבשת, פנו לאופק תיירות – המומחים בהפקת ימי גיבוש וכיף, לחברות בכל גודל. אופק תיירות מציעה מבחר טיולים ופעילויות: טיולי ג'יפים, ריינג'רים, ראפטינג, מסלולי טיול והליכה בכל רחבי הארץ עם נוף עוצר נשימה, מסלולים בתל אביב ובמרכז ועוד. חייגו עכשיו 09-7663331 ותוכלו להעניק לעובדים שלכם טיול מגבש שייזכר לתמיד. זו ההזדמנות שלכם לפרגן לעובדים עם יום כיף לעובדים באווירה מחשמלת, עם צוות מקצועי המלווה אתכם לאורך כל היום ודואג שהכל יתקתק כמו שצריך ושכולם יהנו.